Digital Aero Technologies inwestuje 1 milion euro w firmy zajmujące się technologią lotniczą | Firma

Oczekuje się, że spółki utworzonego niedawno holdingu Digital Aero Technologies będą obejmować różne obszary technologiczne, od portali informacyjnych i rekrutacyjnych po inteligentne narzędzia i platformy internetowe. Holding aktywnie dąży do zjednoczenia pod jednym dachem czołowych firm z różnych sektorów techniki lotniczej. „Wierzę, że zjednoczenie aktywnych, patrzących w przyszłość firm zachęci do innowacji i niezwykłych projektów między firmami” – powiedział Julius Norkūnas, dyrektor generalny Digital Aero Technologies.

Digital Aero Technologies zamierza inwestować w rozwijające się firmy mające na celu wprowadzenie innowacji do branży technologii lotniczych. „Widzimy tak duży potencjał i możliwość rozwoju i rozwijania pomysłów, które są ważne dla przyszłości lotnictwa. Nasz zespół ściśle współpracuje z firmami, w które inwestujemy, aby zapewnić im wszystkie narzędzia i wiedzę potrzebną do rozwijania swoich pomysłów i zmiany branży lotniczej”, mówi Julius Norkūnas.

Zdjęcie z archiwum osobistego/Toma Matutytė

Locatory.com i Enginestands.com dołączają do holdingu Digital Aero Technologies, w który DAT zainwestuje 1 milion. euro.

Jedna z największych platform handlu częściami lotniczymi na świecie dołącza do DAT

Locatory.com jest jednym z liderów rynku w handlu częściami lotniczymi, posiadającym w swojej bazie danych ponad 12,1 miliarda części do samolotów komercyjnych i wojskowych.

„Cieszymy się, że dołączamy do DAT i wierzymy, że ta inwestycja pomoże nam w dalszym rozwoju. Wychodząc naprzeciw potrzebom rosnącej bazy użytkowników zamierzamy wzmocnić nasz zespół sprzedażowy, zwiększając tym samym zapas części dostępnych na platformie „, wyjaśnia Toma Matutytė, kierownik sprzedaży i marketingu Locatory.com. „Planujemy również dalszy rozwój naszego portfolio klientów poprzez pozyskiwanie partnerów z różnych segmentów rynku lotniczego i z różnych regionów geograficznych. Dodatkowo mamy duże plany, aby ulepszyć naszą platformę handlową poprzez aktualizację jej wyglądu i funkcjonalności. »

Enginestands.com jest zaufanym dostawcą stojaków do silników lotniczych i wypożyczalni narzędzi

Innym nowym członkiem DAT wspomnianym wcześniej jest Enginestands.com. Jest to globalna usługa wynajmu stojaków i narzędzi dla linii lotniczych, MRO, warsztatów naprawczych silników, firm leasingowych i innych klientów. Firma z certyfikatem ISO oferuje wynajem wysokiej jakości sprzętu na wybrany przez klienta okres, co pozwala na wydajną realizację prac konserwacyjnych w dogodnym dla Ciebie terminie bez zwiększania zbędnych kosztów.

Po otrzymaniu inwestycji od Digital Aero Technologies, Enginestands.com zamierza jeszcze bardziej skoncentrować się na analizie wymaganych projektów stoisk i potencjalnych nowych rynków w celu dalszego rozwoju działalności. „Inwestycja wesprze plany Enginestands.com dotyczące rozszerzenia naszego zasięgu geograficznego i portfolio typów stoisk. Ponadto będziemy szukać sposobów na automatyzację i optymalizację procesów, aby zapewnić klientom większą elastyczność” – powiedziała Toma Matutytė.

„Informacja prasowa” oznacza agencje prasowe, osoby prawne i osoby fizyczne, które tworzyły i rozpowszechniały komunikaty dotyczące aktualności usług, produktów, firm lub instytucji itp. Decydując się na publikację treści, UAB „15min” bierze pod uwagę istotność informacji, korzyści dla społeczeństwa i interes publiczny. UAB „15min” nie otrzymuje wynagrodzenia za publikację tej treści. Redakcja ma prawo modyfikować, skracać, uzupełniać i usuwać odniesienia i nazwy w tekście.

Brinley Hamptone

„Myśliciel. Miłośnik piwa. Miłośnik telewizji. Zombie geek. Żywności ninja. Nieprzejednany gracz. Analityk.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.