Będą gotowi wycofać się do Rosji i Polski










Opublikowany: 30.07.2015






Zaktualizowano 31.07.2015 08:40



Kstutis Juius, dyrektor Agrowill Group i Baltic Champs Group: Jeśli chodzi o długoterminowe priorytety, dziś najważniejszą ideą jest zrównoważone rolnictwo ekologiczne. Jeżeli aktywa, którymi zarządzam w Polsce i Rosji, nie będą odpowiednie dla nowej strategii, jestem gotowy wycofać się z biznesu, jeśli znajdą się kupcy, którzy zaproponują odpowiednią cenę. fot. Władimir Iwanow (V).

Kstutis Juius, właściciel Baltics Champs, największego producenta pieczarek na Litwie, nie wyklucza możliwości zakupu tych ilości od firm z Rosji i Polski.

Grupa UAB Baltic Champs posiada większościowe udziały w Mycela SA, polskim producencie kompostu do uprawy pieczarek oraz NGK (Nacionalnaja Gribnaja Kompaniya), liderze uprawy pieczarek w Rosji. Zyski będą inwestowane w Grupę Agrowill. Grupa spółek ems kio, zarządzająca 28 000 ha ems, będzie jednym z największych producentów i producentów produktów ekologicznych w Europie.

Jak należy wymienić Agrowill Group przeczytaj działania w dziale Biznes.

Moim celem nie jest uprawa grzybów na całym świecie. Chcę zreorganizować grupę Agrowill i potrzebuję l, dsto p. Oni

Przedsiębiorca zauważa, że ​​utworzenie platformy wałów ekologicznych nowej generacji jest priorytetem w grupie Agrowill, dlatego rozwój biznesu w odległych geograficznie spółkach zależnych będzie uzależniony od rozwoju rynku i możliwości zmiany charakteru działalności spółki zgodnie z koncepcją marketingu ekologicznego .

Jeśli chodzi o długoterminowe priorytety, dzisiejszą wielką ideą jest zrównoważone, ekologiczne składowanie śmieci. Jeżeli aktywa, którymi zarządzam w Polsce i Rosji, nie będą pasować do nowej strategii, jestem gotowy wycofać się z biznesu, jeśli znajdą się nabywcy, którzy zaproponują odpowiednią cenę – mówi pan Ils

Kiedy Baltics Champs połączyło się z Agrowill Group, uprawy pieczarek w Rosji i Polsce nie były zaangażowane w transakcję i pozostały ich własnością.

Główna sprzedaż kultury litewskiej odbywa się w krajach bałtyckich i Skandynawii. Eksport do Rosji zmieniał się od kilku lat z rzędu i w ubiegłym roku wyniósł 1,015%. Embargo dotknęło zatem Pola Bałtyckie, gdyż Polska importowała 25% zbiorów na Wschód, a w UE występowała nadwyżka grzybów.

Wybierz firmy i tematy, które Cię interesują, a my powiadomimy Cię w osobistym biuletynie, gdy tylko pojawią się one w Business, Sodra, Registry Center itp. w altówkach.

Zelene Stidolphe

"Certyfikowany fan sieci. Przedsiębiorca. Entuzjasta muzyki. Introwertyk. Student. Zły pisarz."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *