: Wojna i technologie :: www.technologijos.lt

5 lutego w Warszawie odbyła się premiera zwiastuna filmu „Putin”, w którym polski reżyser Patrick Vega sfilmował nawet śmierć dyktatora.

Film ukazuje W. Putina od 10. roku życia, kiedy doznał upokorzenia ze strony ojczyma w Sakartvele, raporty Radia Swoboda.

Film ukazuje także główne wydarzenia polityczne prezydentury Putina: wojnę w Czeczenii, ataki terrorystyczne w Biesłanie i Dubrowce, a także inwazję na Ukrainę. Vega pokazała też, czego chce cały świat: śmierci Putina.

W biografii znalazły się także sceny dokumentalne z Ukrainy. Nagrywały je drony.

W zwiastunie W. Putin pokazany jest w szpitalu w pieluchach. Za pomocą tego obrazu reżyser chciał pokazać rosyjskiego dyktatora jako słabego i chorego dyktatora, którego łatwo pokonać.

Vega powiedział, że konsultował się z byłymi oficerami wywiadu NATO, szczegółowo przestudiował dokumenty, a także komunikował się z krewnymi psychiatry Putina, którzy przebywali w tym samym barochronie w latach sześćdziesiątych.

Vega twierdzi, że nie boi się o swoje życie i zachęca innych, aby robili to samo. Jeśli będziemy się bać Putina, wkrótce będzie ze swoją armią w Europie. Reżyser swoim filmem chciał pokazać i odsłonić tzw. „rosyjską duszę” i dlaczego wszyscy Rosjanie są tak nieadekwatni.

To jest mój ruch przeciwko Putinowi artystycznie, bo moją bronią jest aparat” – powiedział Patrick Vega.

Powiedział, że w przededniu premiery filmu Rosja była bardzo aktywna i zainteresowana pozyskaniem praw. Kandydowali jako deputowani do Rady Najwyższej i senatorowie amerykańscy.

Film kręcono przez dwa lata na Ukrainie, w Izraelu, Syrii, Jordanii i Rosji.

Główny bohater filmu został stworzony przy użyciu głęboki fałsz technologie.

Vega uważa, że ​​Putin nie jest w stanie wojny z Ukrainą, ale z Zachodem.

Sam film ma zostać pokazany w pierwszej połowie 2024 roku, nie wiadomo jednak jeszcze w jakim kraju. Istnieją umowy z 11 krajami azjatyckimi, Vega nie wyklucza możliwości przetłumaczenia filmu na język ukraiński. Oryginał jest w języku angielskim.

Brinley Hamptone

„Myśliciel. Miłośnik piwa. Miłośnik telewizji. Zombie geek. Żywności ninja. Nieprzejednany gracz. Analityk.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *