Sown Meadow Detective i Thousand Damage: czy Strażnicy znaleźli ofiarę?

Uczestnik

Rozbito 6 wandali, ale oględziny wykazały tylko stare otarcia. Chodzi o to, że nie muszę go zakładać na własną szyję. Udana „zniszczona” łąka musiała być kontynuowana i być może nie przyczyniłaby się do przyrodników. Pozostaje teraz przewrócić stronę i zmusić dziennikarzy do kłamstwa.

W W

Portret WW

Powiedz mi, że śnię!

Do uczestnika

    Do portretu uczestnika

To prawda, Mariau jest dziwna, ale znowu, kiedy dowiemy się, jak zadzwonić pod numer 112 w zeszłym roku, nie będziemy mogli zadzwonić do ciebie, ale kto wie, skąd pochodzą świnie i kto zgłosił kogo? Liczby policyjne tego nie mówią.

patrol przyrody

Portret Patrolu Przyrody

Powodzenia i zdrowia rolników w walce z wandalizmem. Prawda jest już w drodze. Wróżka Panemaniai to zagrożenie nie tylko na drodze, ale także w ziemi.

Niemieckie nie

Portret Niemca

Wszyscy jasno mówią o tym wandale ze swoją firmą. Miejscowi nie muszą udowadniać, że jest inaczej. Fakt, że syn został pobity, preria przepędzona, nabożeństwa krążyły prawie codziennie według fałszywych i mściwych zeznań. Szkoda, że ​​sam piwowar z wioski nie przyszedł sprawdzić smaru. Nie ma wątpliwości, w co wierzyć.

Uczestnik

Profil uczestnika

W tym artykule nie ma praktycznie żadnej prawdy. Jedyne miejsce, które pozostało na zdjęciu, słońce nie jest zachmurzone i są już na tym chronionym terenie w tym czasie. Jak nazwali, jak dzieci dorastają na ziemi? Chciałem dodać więcej, ale otrzymałem jako odebrany..

Lokalny

Profil lokalny

Szanowny jagnię Boże, nie wyobrażaj sobie ofiary i prowadź swoją farmę, twoja luźna krowa została zabita przez mile nad brzegiem Niemna, tylko dlatego, że chciałaś podnieść słuchawkę, ale ja to dostałem. Ktoś inny zrobił to z obrzydzeniem. Niewypłacalny py*t nie potrzebuje lyst, tak samo w przypadku rolnictwa.

Lubić

Jako portret

Tu na Litwie bardzo trudno znaleźć i udowodnić sukces i zdrowie rolnika w walce ze skorumpowanymi ekologami.

kwaśna śmietana – zajmująca?

kwaśna śmietana - zajmująca?  portret

Dwa oszustwa – stemplowanie i stemplowanie. Wtedy pierwsze 10 mln litów – tak jak dzisiaj co najmniej 1/3 mld. Drugi to teraz kilka milionów. Czy był to okupant, który rządził Litwą przed puczem?

Z jakichś powodów

Z jakiegoś powodu portret

nie podjęto żadnej próby wyjaśnienia powiązań między „wygnańcami” – AAD a funkcjonariuszami organów ścigania, którzy pewnie pili i jeździli razem po tych łąkach….

dla duńskiej gospodarki

portret duńskiej farmy

Nie byłem w Danii, ale tylko 5% gospodarstw na Litwie miało 65-300 ha, najwyżej 20% średniej 24 ha, która pozostała 1,5-17 ha. Co to za farma? przyszłość – tylko 2% gospodarstw kupuje traktory, inne konie orne, nienadające się do użytku łyżwy, brak wydajności.

z sake

Portret ich widelca

Taka jest polityka, która istniała od okupacji, od kilku pokoleń wciąż dawał się odczuć dobrobyt Kacapów, gospodarka duńska była podobna do tej przedwojennej Litwy,

Córka

Może portret

Powiedziałbym, że nie trzeba chodzić bez kopania, rozwijać tego, czego się uczysz, mieć własny sklep, nie sprzedawać na wpół upieczonych maksimów, zobaczyć, jak to jest obsługiwane w innym kraju, konsument zawsze kupi produkt wysokiej jakości w dobra cena.

Widelce

Widelec pod dużym kątem

Totalna idiotyzm rządu i korupcja na najwyższym szczeblu (przywiązywanie się do siebie w obawie przed obcymi) to taka teraz liberalna polityka.

Lub

Gdzie są portrety

Czy produkcja litewskich chłopów rzepaku, krów, zboża pełnego ksemii zwracanych nawet przez Afrykanów i wszystkich innych polskich produktów nie jest tak uboga?

dlaczego vatnykai tracą inne narody

dlaczego vatnykai zabija portret innych narodów

ogi, ponieważ są zazdrośni, że inne narody mogą lepiej żyć na samych kołdrach bez zgody vatnyku.

wieśniak

portret wieśniaka

W niektórych miejscach aplikatory pracują bardzo „wytrwale” i w tym przypadku już teraz można stwierdzić, czy zboża tam wyrosły, czy nie.

Do wszystkich”

Tomek

Pewnie krąży tu anegdota o ciemności: dwoje ludzi jedzie przez miasto, pogoda brzydka i rozmawiają – jak dobrze siedzą teraz w domu na wsi, mijają nietoperze, oglądają telewizję, nie ma go trzeba iść gdziekolwiek.

aha do żartu

aha do jego portretu

Mulki, czy w ogóle nadrabiasz ceny paliw? W zeszłym tygodniu Saurida, Rumšiškės Dž 1.4 jievro. Autostrada przyszłości w Kownie, Emsi D dla wszystkich – 1,62 drożdży. Gdzie widzisz tanio? Kuzyn rolnik dawno temu sprzedał 100-hektarową farmę i zaangażował się w prace rządowe. Kiedy dostaniesz 15 centów za mleko, nie warto doić krów. I żyć na utrzymaniu około kilku hektarów Inny większy rolnik nękał robotnika, mechanika wszystkich kategorii, nauczył się jeździć nowoczesnym traktorem, 60 tak dziennie w jego rękach – taka wieś nie istnieje. Czekała, aż jej syn dorośnie. A córka i syn, pług, ziarno i ziemniak; Tylko studenci nie mogą opuścić wioski.

Opinia

Portret opinii

Wszyscy ci urzędnicy są „abarzeli” od podatków płaconych przez podatnika, otrzymują pensję i nadal kwestionują podatnika, jaka różnica między nimi jest niewinna, ważne jest, aby

Joe

Jego portret

Żebracy mieszkaniowi nie biegają jeepami, nie dolewają taniego paliwa dla całej rodziny i połowy wieśniaków, którzy pracują za grosze, oczywiście są też porządni rolnicy, ale większość

odwiedzać

to wszystko to tylko zdjęcie

Jak mądry jesteś. Wiesz, że krowy dają mleko. A czy wiesz ile za to płacisz? Rolnik sprzedaje pociąg (który ma ponad 3 litry) za pół ceny, gdzie sklep kosztuje 2 litry. Hodowane są fermy drobiu. Rolnicy nie do czego. A wiesz, bez unijnego wsparcia wszystkie kilkusethektarowe gospodarstwa byłyby przytłoczone takimi cenami.

Każdy

Wszystkie portrety

Chłopi litewscy bawią się w ciemiężonych, natura ich krzywdzi, kury nie znoszą jajek, rowy są tanie, krowy dają mało mleka, ziemia potrzebuje małych łąk do zaorania, trudno mieć kłopoty.

wyjście dla rolnika

wyjście na portret rolnika

zasugerował Varlinsk – jeden każdego dnia. A za tydzień problem zniknie.

Jonasz

portret Jana

co jest nie tak z ekologami,

S(I)niski

S(ja)przewoźnicy

jakiś szalony koszmar, a nie praca urzędników.

Jonasz

Portret Jana

Bardzo, bardzo lekceważące zachowanie ze strony posiadaczy aplikacji. Weryfikacja po 3 miesiącach? Hymn do głupoty.

a

portret

cha mat, jak ekolodzy kochają przyrodę, tylko patrzą, jak niczego nie wiercić

ironia

portret ironii

Wstrząśnij raz tymi DAA, a znajdziesz dymne srebro w słoikach, takich jak ten z najgorętszego, dobrze ugruntowanego łosia. W ten sposób „chronią” przyrodę

H

H portrety

Niewiele z mojej opinii o ekologicznych biurokratach. Więc… To obrzydliwe, nawet o tym myśleć.

Brinley Hamptone

„Myśliciel. Miłośnik piwa. Miłośnik telewizji. Zombie geek. Żywności ninja. Nieprzejednany gracz. Analityk.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.