Chcielibyśmy podkreślić, że wszystkie pięć aplikacji jest stosunkowo nowych lub niedawno zaktualizowanych.
Shorty – różne szybkie ikony
Jesteśmy pewni, że większość z nas ma różne ikony skrótów na pulpicie telefonu. Pomaga nam to szybciej dotrzeć do najczęściej używanych aplikacji lub stron, które odwiedzamy. Ale czy kiedykolwiek chciałeś stworzyć szybką ikonę dla często używanych dokumentów lub ulubionych piosenek? Shorty to taka aplikacja! Ta aplikacja jest bezpłatna, bez reklam i naprawdę bardzo praktyczna, dlatego zalecamy jej wypróbowanie.
Power Shade: zmieniacz i menedżer paska powiadomień
Być może najczęściej używaną częścią smartfona jest górny pasek powiadomień. Nasza rekomendowana aplikacja daje możliwość modyfikowania jego wyglądu poprzez zmianę kolorów, zaokrąglanie elementów projektu itp. To prawda, że ta aplikacja ma również wersję płatną, która oferuje jeszcze więcej opcji ustawień.
„Anti-theft Security” – ochrona telefonu w przypadku kradzieży
Jak sama nazwa aplikacji wskazuje, jej zadaniem jest pomoc w zlokalizowaniu skradzionego lub zagubionego smartfona. Jedną z największych zalet tej aplikacji jest możliwość odzyskiwania danych telefonu. Zabezpieczenia antykradzieżowe to bardzo, bardzo dobry dodatek do standardowych usług bezpieczeństwa Google.
Jeśli często nagrywasz różne dźwięki za pomocą smartfona z Androidem, zalecamy wypróbowanie WaveEditor. Ta aplikacja jest bardzo funkcjonalna i obsługuje wiele różnych plików audio. Oczywiście aplikacja nadaje się również dla tych, którzy lubią edytować określone utwory, ponieważ posiada nie tylko narzędzia ręczne, ale także wizualne – FFT, oscyloskop czy spektrogram.
Pewnie nie raz zastanawiałeś się, kto korzysta i z jakich zasobów telefonu korzystają dostępne aplikacje. Dzięki tej aplikacji nie tylko zobaczysz wszystkie informacje o swoim urządzeniu, ale także będziesz mógł sprawdzić, ile zasobów wykorzystują Twoje aplikacje. Dowiedz się, ile pamięci RAM jest używane, wydajność procesora, rozdzielczość ekranu i inne. Oczywiście ta aplikacja jest wciąż w fazie rozwoju.
„Myśliciel. Miłośnik piwa. Miłośnik telewizji. Zombie geek. Żywności ninja. Nieprzejednany gracz. Analityk.”