Dla „Panevėži” – cztery klapsy od mistrzów Polski – Respublika.lt

×

1 zdjęcie

Piłkarze Poniewieża (niebieski zespół) zostali zmiażdżeni na własnym boisku. Zdjęcie „Panevėžio”.

Piłkarze Poniewieża praktycznie stracili szansę na awans do trzeciej rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów. Pierwszy mecz drugiej rundy u siebie przegrali z mistrzynią Polski „Jagiellonią” z Białegostoku 0:4.

Poniewież upadł w pierwszej połowie. Jesus Imaz strzelił dla gości trzy gole, którzy zdobyli gola w 15., 28. i 29. minucie. Kruszenie przez 80 min. zawarta przez Kristoffera Hansena. Rewanżowy mecz w Polsce odbędzie się 31 lipca.

Jeżeli Poniewież nie dokona cudu i nie zostanie wyeliminowany z Ligi Mistrzów, awansuje do trzeciej rundy eliminacji Ligi Europy, gdzie zmierzy się z FCSB Bukareszt (Rumunia) lub Maccabi Tel Awiw (Izrael).