Wpadnij na pomysł, aby poinformować Rosjan o zbrodniach armii Putina na Ukrainie: odbierz telefony – oto kontakty rosyjskich polityków i mieszkańców

Nic dziwnego, że propaganda działa – Rosjanie wierzą w to, co pokazują im kanały propagandowe finansowane przez Kreml, które rozpowszechniają kłamstwa o rzekomej „specjalnej operacji wojskowej mającej na celu wyzwolenie narodu ukraińskiego od neonazistów”.

Pomysł, jak informować zwykłych Rosjan i wyjaśniać wydarzenia rosyjskim politykom, podzielił Karolis Žukauskas, przedstawiciel gminy Wilna. Według niego hakerzy ujawnili bazę danych osobistych kontaktów rosyjskich polityków, a także numery telefonów zwykłych obywateli Rosji. Ponadto znane są również kontakty w sieci społecznościowej córki Putina, która mieszka luksusowo i bezpiecznie w Paryżu. Także kontakty innych rosyjskich celebrytów.

„Biorę telefony w ręce. Rozmawiałem przez telefon z Władimirem Komojedowem, członkiem rosyjskiej Dumy i byłym przewodniczącym Komitetu Obrony. Rozmowa była krótka – kiedy zapytałem, dlaczego Rosja rozpoczęła wojnę z Ukrainą, odłożył słuchawkę. Telefon jest teraz wyłączony, ale można zostawić pocztę głosową. Jeśli ktoś chce spróbować, jego numer to: +79857672566″, napisał K. Žukauskas.

Apele do rosyjskich polityków

Według niego każdy z was może to zrobić. Kontakty członków rosyjskiego parlamentu – Dumy – zaczęły rozpowszechniać się w Internecie: adresy e-mail, numery telefonów komórkowych i stacjonarnych.

„Jest nawet kochanka Putina Kabaeva, ale numer jest za krótki, jakby brakowało numeru. Adresy e-mail i numery telefonów komórkowych można znaleźć tutaj: – można brać, pisać listy lub dzwonić do nich, cała lista znajduje się tutaj: https://bit.ly/3781yUX.„, wyjaśnił K. Žukauskas.

Jak więc dzwonić i co pisać?

Po telefonie możesz zapytać: dlaczego Rosja rozpoczęła wojnę z Ukrainą, kiedy Duma zrobi coś, aby wojnę zatrzymać.

„Nie posyłajcie diabła, to nie będzie miało żadnego skutku, będzie to tylko pretekst do rozmowy telefonicznej przez Rosję o litewskiej agresji. Na co dzień można wywierać presję, aby życie stało się dla nich niewygodne, aby wyłącz telefon lub zmień numer, a innym sposobem jest wysłanie do nich SMS-a.Zwłaszcza ci, którzy mają iPhone’a – wiadomość na innego iPhone’a jest bezpłatna, możesz też wysłać zdjęcia wojenne.

Skąd wiesz, czy na drugim końcu jest też iPhone? Numer wpisujesz w polu SMS, jeśli jest niebieski – odbiorca ma też iPhone’a, co oznacza, że ​​nie wyślesz SMS-a, ale darmowy iMessage. Kolejną zaletą iMessage jest to, że zawsze możesz sprawdzić, czy wiadomość została wysłana lub przeczytana” – zapewnił K. Žukauskas.Wzywa do kontaktu z rosyjskimi obywatelami i politykami i informowania ich o zbrodniach rosyjskiej armii Putina na Ukrainie. Zdjęcie: Scanpix/Shutterstock.

SMS dla zwykłych obywateli Rosji

K. Žukauskas twierdzi, że SMS-y działają dobrze po użyciu strony przez Rosjan http://1920.in

„Gorąco polecam, ponieważ niektóre liczby naprawdę działają, odbiorcy są prawdziwi, dostałem trzy odpowiedzi – jedną przysłał diabeł, a drugą napisałem twierdząc, że jestem firmą ankieterską, ponieważ zapytałem go, czy zgodziłby się iść na wojnę w Ukraina (załączam jego odpowiedź w filmie), a inny pytał, kogo chce, żeby tu pisał” – napisał K. Žukauskas.

Jeśli nadawca i odbiorca mają iPhone’a, wiadomość jest bezpłatna

„Jeśli masz iPhone’a — wybierz wybierany numer 1920spieszyć się staryi otworzy automatycznie wygenerowaną wiadomość. Jeśli numer nie jest zielony, ale niebieski, oznacza to, że odbiorca na drugim końcu połączenia (nadal) ma iPhone’a (jeśli jest zielony, anulujesz, ponownie wyszukasz nowy numer), a wiadomości nie cię nie kosztowało. Możesz sprawdzić, czy wiadomość została dostarczona lub przeczytana, możesz przesłać mu zdjęcia z wojny na Ukrainie. To świetnie, gdy widzisz, że odbiorca przeczytał wiadomość, ale milczy – sprowokuj reakcję.

Jeśli nie masz iPhone’a, SMS-y będą Cię kosztować, ale nie oszczędzaj kilku dolców. SMS i tak będzie kosztował grosze” – powiedział K. Žukauskas.

Aby przetłumaczyć tekst z litewskiego na rosyjski, możesz użyć deepl.com.

Co zaleca się pisać?

K. Žukauskas odradza wysyłanie zwykłych Rosjan do piekła, bo to nie pomoże. Istnieje jednak możliwość wysłania tego:

1. Poinformuj ich, że rosyjskie władze ukrywają przed nimi prawdziwą sytuację na Ukrainie i że ich media nie są wolne. Idealny do tego 1920 automatyczny tekst.
2. Przestraszony faktem, że zaczyna się mobilizacja wszystkich Rosjan – nikt nie chce iść na wojnę, nawet jeśli popiera Putina.
3. Wezwanie do demonstracji na ulicach przeciwko Putinowi.
4. Poinformuj, że Ukraina oferuje 5 mln dezerterom z armii rosyjskiej. rubli.

„Zebrałem tutaj rosyjskie przykłady SMS-ów, możesz skopiować i użyć: https://bit.ly/3sUBUEZ.

Jeśli potrzebujesz wizualizacji, skorzystaj z tych, które ciągle dodaję do folderu: https://bit.ly/3pls4AA (szczególnie dobre zdjęcia ukraińskich budynków przed i po „operacji specjalnej” Putina).

Litewska kreatywność o tematyce ukraińskiej jest również dostępna tutaj: https://creativesforukraine.com/. Ukraińcy już gromadzą archiwum wielu teczek ze zbrodniami wojennymi, można skorzystać z: https://bit.ly/3pGQbtk.

Jeśli przynajmniej 5000 z nas wyśle ​​przynajmniej 10 SMS-ów dziennie, będziemy mieli już 50 000 wiadomości do Rosjan. Możemy mieć 5 milionów w 10 dni. A najlepsze jest to, że ten kanał, w przeciwieństwie do portali społecznościowych, nie może zostać zablokowany przez Putina. Wykorzystajmy to, bombardujmy Rosję wiadomościami” – namawiał K. Žukauskas.

Zalecenia K. Žukauskasa, podczas gdy nadal można poinformować Rosjan. Jedną z opcji jest mieszkająca w Paryżu córka Putina

1. To wydaje się być prawdziwym profilem 18-letniej córki Putina, Yelizavety Krivonogich, która mieszka w Paryżu i występuje pod pseudonimem Luiza Rozova. Powiedz mu w komentarzach, co zrobił jego tata: www.facebook.com/profile.php?id=100077024895140. Niech skasują FB, jak mówi Putin obywatelom Rosji.

2. Aplikacja o zagrożeniu pogodowym dla Ukraińców. Litwini stworzyli taką aplikację, jeśli znasz Ukraińców, wyślij im ją – aplikacja informuje w czasie rzeczywistym o zagrożeniach pogodowych na ukraińskich miastach (takie też robią syreny dźwiękowe): https://ualert.app/.

3. Nikolay Baskov powinien być wyrzeźbiony na Instagramie, ponieważ płacze nad rusofobią i mówi, że Rosja przyniesie pokój. Jego prawdziwy profil: www.instagram.com/nikolaibaskov/ (komentarz wyłączony, tymczasowe vouchery już napisane)
4. Dobra rosyjska grupa z ponad milionem obserwujących – „Najpiękniejsze miejsca na świecie”: Самые красивые места планети (Najpiękniejsze miejsca na świecie). Zdjęcia Ukrainy już krążą, bardzo dobrze – zachowaj je i wrzuć zdjęcia Ukrainy pod inne publikacje.

I kilka bardziej wartościowych linków, z którymi możesz się zapoznać

„Nic dziwnego, że FSB Rosji jest zamknięte. Oto przeciek z FSB dotyczący tego, jak wygląda obecna sytuacja od wewnątrz – nie wiem, czy to prawda, ale bardzo prawdopodobne, że sytuacja wygląda tak. dodał Marijus Mikutavičius: https://bit.ly/3sLRNnI. Do inhalacji.

Dla tych, którzy zastanawiają się, dlaczego Rosja tak utknęła w logistyce, oto dobra analiza z jednego z moich ulubionych kanałów na Youtube: www.youtube.com/watch?v=b4wRdoWpw0w

Chodźmy dzwonić i pisać wiadomości!”, Karolis Žukauskas podzielił się swoimi spostrzeżeniami.

Surowo zabrania się wykorzystywania informacji publikowanych przez DELFI na innych stronach internetowych, w mediach lub gdzie indziej lub rozpowszechniania naszych materiałów w jakiejkolwiek formie bez zgody, a po uzyskaniu zgody konieczne jest podanie DELFI jako źródła.

Brinley Hamptone

„Myśliciel. Miłośnik piwa. Miłośnik telewizji. Zombie geek. Żywności ninja. Nieprzejednany gracz. Analityk.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.