Spring Technology News: Co oferuje nowy smartfon nova? – NADAL

Producent inteligentnych technologii Huawei powraca po kilku miesiącach przerwy z dobrą wiadomością dla fanów smartfonów. Nowo wprowadzony smartfon – telefon z serii nova z wierną rzeszą fanów. Nowy model z tej serii, nova 9 SE, zachowuje wszystkie cenione przez użytkowników funkcje i oferuje szereg innowacji.

„Jak pokazują światowe trendy technologiczne, od jakiegoś czasu coraz większą popularność zyskują urządzenia skierowane do określonej grupy docelowej. Dlatego nowy smartfon z serii nova jest skierowany przede wszystkim do młodych konsumentów. Dzisiaj młodzi coraz częściej komunikują się nie słowami, ale obrazami i dźwiękami. Dzięki naszemu produktowi odpowiadamy na tę zmianę i oferujemy telefon nova 9 SE, który jest idealnie dopasowany do tych użytkowników, umożliwiając im nie tylko korzystanie z ulubionych treści, ale także tworzenie ich samodzielnie” — wyjaśnia Urtė Eidžiūnaitė, Huawei Product Training Menedżer na Litwie.

  1. Ostry, inteligentny aparat

Nowa nova 9 SE ma pięć obiektywów: cztery z tyłu i jeden z przodu. Główny aparat jest wyposażony w czujnik obrazu 108 MP i ultraszerokokątny obiektyw 8 MP w pobliżu. Dostępne są również aparaty makro 2 MP i aparaty głębi 2 MP, które obsługują wysokiej jakości zdjęcia zbliżeniowe i skuteczny efekt mieszania tła. Nie mniej ważny jest przedni aparat. Nova 9 SE posiada osobistą kamerę z 16-megapikselową matrycą, która rejestruje wysokiej jakości obrazy w różnych warunkach oświetleniowych.

„Należy zauważyć, że użytkownicy nova 9 SE korzystają z inteligentnych rozwiązań programowych, a także z wysokiej jakości obiektywów do przechwytywania obrazu. Na przykład Twój telefon obsługuje ciągłe nagrywanie wideo z przednich kamer i Ta funkcja nie tylko pozwala przełączać się z przedniego na tylną kamerą lub odwrotnie podczas filmowania, ale także do jednoczesnego rejestrowania obrazu z przedniej i tylnej kamery, szeroka gama możliwości filmowania umożliwia tworzenie filmów, które wyróżniają się oryginalnością” – mówi U. Eidžiūnaitė.

  1. Specyfikacje procesora

Nova 9 SE może zaskoczyć nawet najbardziej wymagających techników. Świadczą o tym parametry techniczne tego urządzenia.

„Najnowszy telefon z serii nova jest wyposażony w potężny procesor Snapdragon 680 i 8 GB pamięci RAM, co gwarantuje realizację najważniejszych zadań technicznych. Ekran spełniający najwyższe standardy rozdzielczości pomoże Ci również wykorzystać wszystkie sprytne osiągnięcia, takie jak najnowsze gry: telefon ma częstotliwość odświeżania ekranu 90 Hz i do 16,7 miliona kolorów. Ponadto możliwość wyświetlania obrazu FullView gwarantuje wydajne korzystanie z telefonu” – mówi U. Eidžiūnaitė.

  1. Autorski projekt

Nie trzeba dodawać, że styl ma znaczenie w świecie inteligentnych technologii. Wszyscy producenci telefonów doskonale zdają sobie z tego sprawę, a nowe urządzenia są projektowane tak, aby cieszyły właścicieli przez długi czas.

„Projekt telefonu nova 9 SE wyróżnia się nanoteksturą i szklanym wykończeniem 3D, które wygląda niezwykle luksusowo. Kolor samego telefonu na Litwie można wybrać spośród trzech wariantów: czarnego, niebieskiego kryształu i perłowej bieli. Ponadto elegancko umieszczone obiektywy aparatu z tyłu telefonu oraz smukła i niezwykle lekka obudowa telefonu ważąca zaledwie 191 gramów dodają stylu” – mówi U. Eidžiūnaitė.

  1. Bateria urządzenia

Jeśli bateria przestanie działać, nie możemy już korzystać ze smartfona. Dlatego długo działająca bateria i wydajne ładowanie to jeden z najważniejszych aspektów przy wyborze nowego smartfona.

„Nova 9 SE radzi sobie z kilkoma wyzwaniami związanymi z ładowaniem. Po pierwsze, telefon ma wytrzymałą i wydajną baterię 4000 miliamperogodzin (mAh). Drugą ważną cechą jest możliwość szybkiego ładowania. W dzisiejszych czasach ta funkcja jest prawdziwym zbawieniem i konieczność, która pozwala na niezwykle szybkie ładowanie telefonu.Nowy telefon nova do 60 procent ładuje się w 15 minut, a 100 procent – tylko w 38 minut „- mówi U. Eidžiūnaitė.

Brinley Hamptone

„Myśliciel. Miłośnik piwa. Miłośnik telewizji. Zombie geek. Żywności ninja. Nieprzejednany gracz. Analityk.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.