„Razem z Ukrainą”: Wielki koncert supportowy w Polsce będzie dostępny w 21 krajach, w tym na Litwie

Autor: Voruta Data: 18.03.2022, 09:41
Drukować

www.voruta.lt

Litwa nie tylko skupia duże wsparcie na Ukrainie w obliczu wojny zainicjowanej przez Rosję, ale wydarzenia wsparcia zbliżają ludzi w całej Europie i na świecie. Jednym z nich jest koncert supportowy z największymi gwiazdami muzyki polskiej i ukraińskiej w najbliższą niedzielę w Łodzi. Wszystkie fundusze zebrane podczas imprezy trafią do organizacji Polska Akcja Humanitarna, która opiekuje się dotkniętymi wojną Ukraińcami. Wydarzenie odbywa się na żywo w 21 stanach, w tym i Na Litwie w najbliższą niedzielę 20 marca o godz. będzie wyemitowany na Discovery Channel.

„Razem z Ukrainą” to wyjątkowe wydarzenie muzyczne zorganizowane jako kampania solidarności z ludźmi uciekającymi przed wojną na Ukrainie od początku Rosji. Cały dochód ze sprzedaży biletów trafi do „Polskiej Akcji Humanitarnej”, która od 2014r. realizuje regularne misje pomocowe na Ukrainie.

Podczas koncertu widzowie oglądający poza Polską będą mogli przekazać darowiznę za jego pomocą odniesienie lub odwiedzając https://discoveryrise.org/.

Discovery Channel będzie transmitować koncert na żywo do szerokiej publiczności w Europie Środkowo-Wschodniej. Wyjątkowe wydarzenie charytatywne odbędzie się nie tylko na Litwie, Łotwie, Estonii i Ukrainie, ale także w Albanii, Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Czechach, Grecji, Izraelu, Czarnogórze, Chorwacji, Cyprze, Kosowie, Macedonii Północnej, Malcie, Mołdawii , Rumunia, Serbia., Słowacja, Słowenia.

Podczas koncertu „Wraz z Ukrainą” na scenie łódzkiej Atlas Areny wystąpią największe gwiazdy polskiej i ukraińskiej sceny muzycznej: Vito Bambino, Krzysztof Zalewski, Igo, Daria Zawiałow, Stanisław Soyka, Anita Lipnicka, Kayah, Natalia Przybysz, Maciej Musiałowski Tina Karol, Dagadana, Jerry Heil i Daria Psekho.

Wykonawcy zaprezentują nie tylko współczesne piosenki, ale także znane utwory muzyki polskiej i ukraińskiej. Do projektu włączyli się także polscy aktorzy Maja Komorowska, Danuta Stenka, Vanessa Aleksander i Andrzej Seweryn. Jak wszyscy artyści zaangażowani w projekt, zrzekli się tantiem.

Nad oprawą muzyczną koncertu poprowadzi wybitny polski kompozytor i producent Wojciech Urbański, autor ścieżek dźwiękowych do filmów, programów telewizyjnych i słuchowisk radiowych, a występy uzupełni zespół i chór. Koncepcja wydarzenia powstała we współpracy z mieszkającą obecnie w Polsce Anną Stavychenko, dyrektorem Kijowskiej Orkiestry Symfonicznej. Do projektu przyczynił się także Teatr Polski w Warszawie.

Organizatorem wydarzenia jest Follow The Step, partner telewizyjny TVN Grupa Discovery.

API „Discovery Inc.“:

Discovery Inc. (Nasdaq: DISCA, DISCB, DISCK) jest światowym liderem w dziedzinie prawdziwej rozrywki, dostarczającym swoim wiernym fanom inspirujące, pouczające i rozrywkowe treści. Discovery dostarcza ponad 8000 egzemplarzy rocznie. godzin oryginalnego programowania i jest liderem w różnych kategoriach gatunków treści na całym świecie. Dostępna w 220 krajach i terytoriach oraz w prawie 50 językach, Discovery to innowacyjna platforma, która dociera do widzów na wszystkich możliwych ekranach, w tym w produktach TV Everywhere, takich jak portfolio GO; Usługi bezpośredniego transferu do konsumenta, takie jak Discovery+, Food Network Kitchen i MotorTrend OnDemand. treści cyfrowe i społecznościowe Grupy Nine Media; zaznacza partnerstwo w zakresie historii naturalnej i treści dokumentalnych z BBC; oraz strategiczny sojusz z PGA TOUR w celu stworzenia międzynarodowego „domu” golfa. Portfolio marek premium Discovery obejmuje Discovery Channel, HGTV, Food Network, TLC, Investigation Discovery, Travel Channel, MotorTrend, Animal Planet, Science Channel, OWN: Oprah Winfrey Network, a także JV z Chipem i Joanną Gaines, Magnolia Network w Stanach Zjednoczonych Stany Zjednoczone, Discovery Kids w Ameryce Łacińskiej i Eurosport, główne kanały sportowe premium i olimpijskie stacje telewizyjne w większości krajów europejskich. Po więcej informacji odwiedź firma.odkrycie.com i śledź @DiscoveryIncTV na wszystkich platformach społecznościowych.


Europa Litwa – Polska Aktualności koncert „Razem z Ukrainą”, koncert poparcia dla Ukrainy, Łódź, wojna na śnieżki przeciwko Ukrainie, „Discovery Channel”Brinley Hamptone

„Myśliciel. Miłośnik piwa. Miłośnik telewizji. Zombie geek. Żywności ninja. Nieprzejednany gracz. Analityk.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.