Polscy projektanci dekorują The Roop – o Eurowizji i planach europejskich tras koncertowych | Nazwy

Kiedy „The Roop” pojawił się na czerwonym dywanie MAMAs 2021 w wielkim stylu, jak zawsze, wszystkie oczy były na nich. Liderem grupy jest Vaidotas Valiukevičius 15 minut potwierdził, że czuje się tu komfortowo – jak w domu w łóżku.

To prawda, chłopaków, którzy zawsze wyróżniają się stylem, tym razem udekorowała nie Litwinka, a polska projektantka Ewelina Szymańska, która zdobyła kilka nagród.

„Wciąż szukamy kogoś do współpracy, tym razem wyjrzeliśmy poza Litwę i znaleźliśmy świetnego projektanta w Warszawie”, 15 minut powiedział V. Valiukevicius.

Teodoras Biliūnas / BNS / The Roop

Pytani, dlaczego wykonawcy wybrali projektanta z Polski, a nie z innego kraju, odpowiedzieli, że taką decyzję podjęli po koncercie w Polsce.

Nie jest tajemnicą, że w większości The Roop jest związany z Eurowizją, ale w tym roku zespół postanowił przegapić konkurs, ponieważ twierdzą, że czują, że złożyli hołd platformie i chcą znaleźć nowe sposoby.

„Właśnie wtedy do nas doszła. Na zawodach, nie w życiu, tylko w pewnych obszarach. Od dawna nosimy litewską flagę, zostaliśmy nawet ambasadorami turystyki i niedawno otrzymaliśmy za nią nagrodę.

„Rozpowszechniamy dobre wieści o naszym kraju, wierzymy, że platforma Eurowizji była już przez nas używana, ale prawdopodobnie będzie miała coś do zaoferowania ponownie za kilka lat”. 15 minut rozmawiał z wokalistą zespołu.

Miesiąc temu, patrząc wstecz na 2021, The Roop podzielił się listą swoich rocznych osiągnięć z oszałamiającymi rekordami.

„Wtedy to właśnie do nas dotarło. Prawie nie ma dni na odpoczynek. Ale patrząc wstecz, zdaliśmy sobie sprawę, że 2021 to rok osiągnięć:

-Litewskie nagranie Spotify (większość reklam tygodniowo – Discoteque).

-Nagranie litewskiego YouTube (Prawdopodobnie 1 mln wyświetleń – „Discoteque”).

Rekord Litwy w Konkursie Piosenki Eurowizji (ponad 74 000 głosów dla The Roop).

-Pierwszy raz w historii Litwy, kiedy tak silne zjednoczenie narodu i wsparcie jakiejkolwiek grupy muzycznej (kampania „Żółta Fala”).

– Wiele nagród.

– Koniec koncertów.

-Podróże i nowe spotkania.

Wszyscy jesteśmy Ci bardzo wdzięczni! „My i wy wszyscy razem stworzyliśmy cud, który będziemy pamiętać do końca naszego życia” – napisali.

Grupa nie obiecuje jednak spocząć na laurach. Jak sami mówią, nie chcą być autorami jednej czy dwóch piosenek, a nawet planują w przyszłości swoją europejską trasę koncertową.

„Właśnie wtedy do nas dotarło. Teraz, kiedy pracujemy nad albumem, będzie jeszcze więcej piosenek, mamy nadzieję, że sytuacja pozwoli nam odbyć pierwszą europejską trasę, która lepiej przybliży nas innym ludziom, Vaidotas wyznaczył sobie i grupie cele.

Brinley Hamptone

„Myśliciel. Miłośnik piwa. Miłośnik telewizji. Zombie geek. Żywności ninja. Nieprzejednany gracz. Analityk.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.