Podczas festiwalu w Polsce wybuchła ogromna burza: tysiące ludzi, w tym niezliczonych Litwinów, poproszono o nie panikę, o ewakuację

Tysiące gości festiwalu folklorystycznego, w tym niezliczeni Litwini, zostali poproszeni o jak najszybsze opuszczenie obiektu z powodu silnej burzy. Choć żywioł jest przerażający, organizatorzy poprosili wszystkich, aby nie wpadali w panikę i zachowali spokój.

Ogromne tłumy opuściły teren festiwalu, ale niewielu szybko znalazło schronienie, ponieważ odległość do przystanku lub samochodu była długa.Wiadomość

© Zrzut ekranu

Festiwal został czasowo zawieszony z powodu burzy. Według Litwinów, którzy tam byli, wiatr był tak silny, że trudno było ustać w miejscu i zaczęło mocno padać.

Zapewne część zwiedzających poniesie straty z powodu trudnych warunków atmosferycznych, gdyż nie wszyscy zdążyli zabrać ze sobą niezbędne rzeczy lub złożyć namioty.

Odwiedzający festiwal otrzymywali również informacje o burzy i ewakuacji w specjalnych aplikacjach telefonicznych, na które wysyłane były wiadomości. Organizatorzy zapewniają, że już niedługo poinformują o postępach w wydarzeniu.

Wkrótce po kilku godzinach organizatorzy festiwalu poinformowali, że możliwy jest powrót na teren imprezy. Muzyka zaczęła się ponownie późnym piątkowym wieczorem.

Więcej aktualności o Open’erze i innych festiwalach przeczytasz tutaj.

Surowo zabrania się wykorzystywania informacji opublikowanych przez DELFI na innych stronach internetowych, w mediach głównego nurtu lub w innych miejscach lub rozpowszechniania naszych materiałów w jakiejkolwiek formie bez zgody, a po uzyskaniu zgody wymagane jest podanie informacji o DELFI jako źródła.

Dena Huxleye

„Ekstremalny gracz. Popkulturowy ninja. Nie mogę pisać w rękawicach bokserskich. Bacon maven. Namiętny badacz sieci. Nieprzepraszający introwertyk.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.