Nowość w Poniewieżu – teraz mieszkańcy będą mogli korzystać z nowej technologii internetowej – AINA

Jeden z liderów rynku telekomunikacyjnego, firma Splius, rozszerza zasięg swoich usług, a mieszkańcy Poniewieża będą mogli korzystać z szybkiego internetu i smart TV. Splius, UAB, Panevėžys zainstalowała sieć w najnowszej technologii GPON, dzięki czemu mieszkańcy Poniewieża mogą korzystać ze światłowodowego Internetu, który zapewnia mieszkańcom nowe sposoby przesyłania i odbierania danych – gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo przesyłanych danych i niezwykle wysoką prędkość oraz oglądanie telewizji za pomocą wygodnego urządzenia – telewizora, komputera, tabletu lub telefonu.

„Cieszymy się, że mieszkańcy Poniewieża mogą korzystać z szybkiego Internetu do 1 Gbit/s oraz smart TV, w którym jest archiwum do 14 dni kanałów. Taki szybki Internet możemy zaoferować naszym klientom za pośrednictwem nowo zainstalowanego Technologia internetowa GPON – mówi Arymantas Klapatauskas, dyrektor generalny Splius.

„Splius stale rozszerzał swoje usługi na północnej i zachodniej Litwie, a Poniewież jest jednym z największych miast Litwy, położonym w północnej Litwie, więc jest idealnie położony, ponieważ znajduje się zaledwie „godzinę od głównej siedziby firmy w Szawlach”. Centrum Obsługi Klienta Technicznego Splius znajduje się w Poniewieżu, więc aktywacja usług nastąpi już niedługo, a w niedalekiej przyszłości otworzymy Dział Obsługi Klienta Splius, w którym mieszkańcy Poniewieża będą mogli zapłacić za usługi, uzyskać najświeższe informacje o Firma Splius, konsultacje i konsultacje Inga Karickienė, dyrektor marketingu, przedstawia przyjazd do Poniewieża.

„Dzisiaj możemy już świadczyć usługi w budynkach wielomieszkaniowych w dzielnicach Tulpiai, Kniaudiškės, Parkas, Molainiai, a intensywny rozwój i połączenie z nowymi klientami planowany jest na najbliższe trzy lata. Dlatego mamy nadzieję, że będziemy mogli zadowolić zapotrzebowanie mieszkańców Poniewieża na wysokiej jakości konkurencyjne usługi internetowe i telewizyjne” — mówi Evaldas Papaurėlis, kierownik ds. rozwoju i eksploatacji sieci Splius.

UAB Splius jest jedną z największych firm w swojej branży w regionie północnej Litwy. Kretinga, Gargždai i Naujoji W kamieniu. Według danych Urzędu Regulacji Komunikacji Republiki Litewskiej (RRT), pod względem liczby abonentów, Splius zajmuje 4 miejsce wśród 10 największych dostawców usług dostępu do Internetu stacjonarnego świadczonych za pomocą technologii komunikacyjnych.

Zdjęcie Splius

Brinley Hamptone

„Myśliciel. Miłośnik piwa. Miłośnik telewizji. Zombie geek. Żywności ninja. Nieprzejednany gracz. Analityk.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.