Na żywo: Rosja najeżdża Ukrainę

Kara Grzywny nigdy się nie zatrzyma Rosyjskie rakiety, czołgi i bomby. Ale administracja Bidena ma nadzieję zapewnić wczesną przewagę w pierwszej konfrontacji nowej i niebezpiecznej zimnej wojny XXI wieku.

Kilka godzin po uwolnieniu go przez Moskwę Inwazja na UkrainęStany Zjednoczone wytyczyły linię frontu w prawdopodobnie zaciekłym starciu z Kremlem, które prawdopodobnie będzie ciągnąć się w nieskończoność. Prezydent Joe Biden lub Prezydent Rosji Władimir Putin Zostaw moc.

surowe kary: amerykański przywódca czwartkowa obietnica Uczyń z Putina „pariasa” izolując rosyjskie banki, karząc jego bogatych przyjaciół, wspierając Ukraińców i powstrzymując próbę Kremla zakończenia niedawnego konfliktu między Waszyngtonem a Moskwą, który przyniósł demokrację do Europy Wschodniej.

Ponieważ Rosja próbuje powstrzymać Ukrainę, ostre sankcje z pewnością wywołają reakcję, która eskaluje konfrontację między rosyjskim przywódcą a Zachodem.

Mówiąc o skutkach wojny gospodarczej, były dyrektor wywiadu narodowego James Clapper powiedział CNN: „Wątpię, aby Putin stał w miejscu”, spekulując, że może próbować zaszkodzić Stanom Zjednoczonym, na przykład poprzez cyberataki.

Ukraińcy: Trzeci czynnik dyktuje również pierwszy rozdział nowej konfrontacji amerykańsko-rosyjskiej, zdolność narodu ukraińskiego do przeciwstawienia się inwazji, możliwej okupacji i tego, kto może okazać się promoskiewskimi przywódcami.

Związane z tym pytanie, czy Stany Zjednoczone powinny wysłać broń, by wesprzeć powstanie przeciwko Moskwie, wkrótce stanie się gorącym tematem politycznym w Waszyngtonie.

Przeczytaj pełną analizę:

Brinley Hamptone

„Myśliciel. Miłośnik piwa. Miłośnik telewizji. Zombie geek. Żywności ninja. Nieprzejednany gracz. Analityk.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.