„Ignitis” rozpoczął budowę farmy wiatrowej o mocy 50 MW w Polsce na Litwie

„Ignitis” rozpoczął budowę farmy wiatrowej o mocy 50 MW w Polsce na LitwieObraz z Shutterstock.com

Litewska firma energetyczna AB „Ignitis Grupe” zapowiedziała, że ​​zainwestuje około 70 mln euro (71,7 mln USD) w budowę 50-megawatowej farmy wiatrowej w województwie dolnośląskim, w południowo-zachodniej Polsce, przy granicy z Czechami. Republika, pisze Ignistisgruoe.lt. .

Projekt będzie realizowany przez dział zielonej energii firmy „Ignitis Renewables”, prace budowlane przeprowadzi „CJR Renewables”. Będzie to druga farma wiatrowa w Polsce należąca do litewskiej grupy – poinformował w środę Ignetas.

W planowanej elektrowni w Bukovie zostanie zainstalowanych 14 turbin Nordex o mocy 3,6 megawatów. Zakład ma zostać oddany do użytku pod koniec 2023r. kwartału. Oczekuje się, że jego przyszła produkcja wyniesie około 122 megawatogodzin (megawatów). -godzin) rocznie.

Obsługa magazynów biznesowych w Budapeszcie

Tworzenie dobrego dziennikarstwa jest kosztowne. Przez 27 lat redaktorzy, redaktorzy i reporterzy Budapest Business Journal starali się dostarczać Wam udane wiadomości biznesowe, informacje, które są wiarygodne, rzeczowe, dokładne i dostarczane bez obaw i przychylności.

Organizacje prasowe na całym świecie walczą o znalezienie modelu biznesowego, który pozwoli im na dalsze skalowanie bez uszczerbku dla wydajności. Ostatnio niektórzy eksperymentowali z pomysłem zaangażowania kluczowych interesariuszy i ich czytelników.

Chcielibyśmy zaoferować taką samą możliwość naszym czytelnikom. Chcielibyśmy zaprosić Cię do pomocy w dostarczaniu wysokiej jakości dziennikarstwa biznesowego, którego potrzebujesz. Kliknij przycisk wsparcia BBJ i możesz wybrać, ile i jak często przesyłasz nam swoją wpłatę.

Edwin Claye

„Praktykujący Twitter. Profesjonalny introwertyk. Hardkorowy znawca jedzenia. Miłośnik sieci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.