Gigant technologiczny Samsung odcina dostawy do Rosji: nigdy więcej telefonów i urządzeń

„Nieustannie monitorujemy tę trudną sytuację, abyśmy mogli ocenić nasze kolejne kroki” – podała firma w oświadczeniu. Reuters.SAMSUNG

Samsung nie powiedział, czy planuje zaprzestać wszelkich usług elektronicznych w Rosji. Według źródła zbliżonego do firmy smartfony, półprzewodniki i sprzęt AGD nie są już dostarczane do Rosji. Bloomberg.

W raporcie firmy Samsung czytamy: „Nasze serca kierujemy do wszystkich, których dotknęła ta wojna, a naszym priorytetem jest zapewnienie bezpieczeństwa naszym pracownikom i ich rodzinom. Przygotowujemy się do aktywnego udziału w pomocy humanitarnej w regionie oraz pomocy uchodźcom wojennym. »

Firma poinformowała, że ​​przekazała Ukrainie 6 milionów dolarów (5,5 miliona euro), a Ukrainie milion dolarów. Wyposażenie różne USD (0,9 mln EUR).


SAMSUNG

SAMSUNG

Smartfony Samsung mają największy udział w rynku w Rosji z około 26,6%. Tymczasem Apple ma 23%, a Xiaomi 19,9% techcrunch.com.

Surowo zabrania się wykorzystywania informacji opublikowanych przez DELFI na innych stronach internetowych, w mediach lub gdzie indziej, lub rozpowszechniania naszych materiałów w jakiejkolwiek formie bez zgody, a jeśli uzyskano zgodę, DELFI musi być podane jako źródło.

Brinley Hamptone

„Myśliciel. Miłośnik piwa. Miłośnik telewizji. Zombie geek. Żywności ninja. Nieprzejednany gracz. Analityk.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.