Amelia, która śpiewała w tajemnicy, oczarowała tysiącem tłumów w Polsce swoim głosem Imiona

W łódzkiej Atlas Arenie A. Anisovych wykonał swój hymn narodowy przed tysiącami ludzi podczas koncertu „Razem z Ukrainą”. Podczas koncertu podobno zebrano fundusze na Polską Akcję Humanitarną (PAH), organizację pomagającą ofiarom rosyjskiej inwazji na Ukrainę.

Na imprezie zgromadził się wielotysięczny tłum, aby zobaczyć najsłynniejszych polskich artystów i ich najpopularniejsze dzieła. Nic więc dziwnego, że część publiczności czule witała Amelię, która weszła na scenę i próbowała wraz z nią wykonać hymn Ukrainy.

Co więcej, wkrótce można było zobaczyć magiczny obraz – cała arena nieba została pokryta gwiazdami dzięki smartfonom.

Jego występ można zobaczyć tutaj:

WIDEO: Ukraina: Dziewczyna, która z bunkra zaśpiewała „Let it Go” występuje na koncercie charytatywnym w Polsce


15 minut wspomina, że ​​dwa tygodnie temu zaczęło rozpowszechniać się nagranie 7-letniego Ukraińca z ukrycia.

„Widzimy cię” – napisał Menzel na Twitterze. „Naprawdę, naprawdę cię widzimy”. Obok wiadomości aktorka dodała symbole błękitu i żółci, czyli barwy ukraińskiej flagi.

Nagranie, w którym Amelia śpiewa słynną zabawę Disneya z 2013 roku ze słowami takimi jak „Niech szaleje burza / Zimno nigdy mnie nie dokuczało”, Marta Smekhova, również ukrywająca się w kryjówce, upubliczniła. Kobieta sfilmowała improwizowany występ dziewczyny i udostępniła go online za zgodą matki Amelii, pisze Deadline.

„Od pierwszego słowa [slėptuvėje] Zapadła zupełna cisza… Wszyscy odłożyli swoje rzeczy na bok i wysłuchali piosenki tej dziewczyny, która po prostu świeciła światłem… Nawet mężczyźni nie mogli powstrzymać łez” – napisała Skekhova o występie Amelii, któremu towarzyszyły brawa. .

Ta nagrodzona Oscarem piosenka została nagrana przez I. Menzla w 2013 roku dla kreskówki Ice Country, stworzonej przez Kristen Anderson-Lopez i Roberta Lopeza. Utwór stał się międzynarodowym hitem, a Disney następnie wydał Let it Go: The Complete Set, w którym 22 różnych artystów wykonało piosenkę w 41 językach.

Brinley Hamptone

„Myśliciel. Miłośnik piwa. Miłośnik telewizji. Zombie geek. Żywności ninja. Nieprzejednany gracz. Analityk.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.