Alytus College – Tydzień Nauki

Podczas Tygodnia Nauki, 13-14 kwietnia. Odbędą się 2 konferencje: Międzynarodowa Naukowa Konferencja Praktyczna „ROLA SZKOLNICTWA WYŻSZEGO W SPOŁECZEŃSTWIE: WYZWANIA, TRENDY, PERSPEKTYWY 2022” (Alytus College, Assembly Hall) oraz wirtualna konferencja praktyczna dla studentów nauk stosowanych Ponad 120 uczestników z Norwegii, Polska , Ukraina, Turcja i 13 litewskich uczelni wyższych, gimnazja i Litewskie Stowarzyszenie Przemysłu Inżynieryjnego i Technologicznego (LINPRA) zaprezentują się na obu konferencjach.

11-14 kwietnia Wykładowcy z polskich i tureckich uczelni wyższych w ramach programu Erasmus+ poprowadzą kursy z zakresu finansów, zarządzania logistyką, zarządzania finansami, prawa, systemów bezpieczeństwa wewnętrznego, psychologii oraz języka angielskiego.

12 kwietnia prof. dr. Albertas Skurvydas poprowadzi seminarium „Innowacje w zarządzaniu ruchem” (Alytus College, Assembly Hall).

„Pandemia i wojna na Ukrainie zahartowały i skłoniły nas do nieulegania trudnościom i ich przezwyciężania. Nie może być przeszkód w pozbawianiu największych wartości świata – komunikacji ludzi z ludźmi, wiedzy i doświadczenie sztuki. Niech nasza myśl naukowa będzie potężnym wkładem w pokój i przyjaźń w tym globalnym i małym świecie. Historia Kolegium w Alytus jest bardzo ważną częścią historii regionu Alytus. Jej aspiracje i wysiłki skierowane są nie tylko w tworzeniu odrębnego życia instytucji, ale także w bardziej aktywnym promowaniu nazwy miasta i dzielnicy Olita oraz utrwalaniu pozytywnego wizerunku na Litwie i w świecie” – otworzył Sigitas Naruševičius, dyrektor Uniwersytetu w Alytus.

College Alytus inf.

Brinley Hamptone

„Myśliciel. Miłośnik piwa. Miłośnik telewizji. Zombie geek. Żywności ninja. Nieprzejednany gracz. Analityk.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.