Achema Group zainwestowała 1,4 mln w remont serwisu. USD

Fot. Rytas Staselis

Koncern Achema Group zapowiada, że ​​zainwestuje 600 tys. euro w renowację miasta Połąga, a także 800 tys. euro w Klaipeda Old Mill Hotel i konferencję Old Mill.

W okręgu Połąga firma odnowiła rejestr i 21 pokoi, przygotowując siedem nowych. Dodatkowe pokoje i odnowione budynki dostępne są w hotelu Old Mill i Old Mill Conference.

Renowacja na taką skalę jest pierwszą od otwarcia serwisu. Chociaż pandemia zakłóciła działanie strony internetowej, stała się zachętą do uruchomienia projektów odnowienia strony internetowej. Wyremontowaliśmy fasady hotelu, a także zainwestowaliśmy w remont pokoju – cytuje raport Audra Vainorait, dyrektor UAB Palangos vtra.

Według niej, w miarę rozwoju pandemii firma już tego lata spodziewa się wzrostu liczby gości. Hotel konferencyjny Old Mill jest również niezależny.

Hotel Old Mill został otwarty w 2008 roku, kiedy budynek został odnowiony. XVIII w. mieści pierwszy i największy młyn ryi na Litwie.

Grupa Achema posiada obecnie hotele w Kłajdzie, Połądze oraz kompleks rekreacyjno-wellness Druskininkai Grand SPA Lietuva.

Grupa Achema zrzesza ponad 40 firm działających na Litwie, Łotwie, Estonii, Polsce, Niemczech, Francji, Belgii, Finlandii, Szwecji, ECU i Chorwacji. Pracują w przemyśle wytwórczym, rolnictwie, przeładunku i logistyce materiałów, energetyce, produkcji i handlu gazem.

Wybierz firmy i tematy, które Cię interesują. źródła.