7-letnia Amelia śpiewa w kijowskiej kryjówce – bezpieczna w Polsce: rodzice zostają na Ukrainie | Nazwy

Okazało się, gdzie jest teraz dziewczyna. Po spędzeniu sześciu dni w ukryciu w Kyjive, Amelia i jej 15-letni brat pojechali z babcią do Polski, a jej rodzice musieli gotować dla żołnierzy broniących ojczyzny, pisze The US Sun.

Amelia byłaby bezpieczna w Polsce z bratem i babcią. Matka Amelii, Lilia (39 l.), powiedziała portalowi US Sun, że ona i jej mąż Roman (36 l.) postanowili zostać w Kijowie i gotować dla ukraińskich żołnierzy.

WIDEO: Dziewczyna lamentowała nad Ukraińcami ukrywającymi się w kryjówce – wstała i zaśpiewała


Kiedy kanał informacyjny zainteresował się filmem z Amelią, córką Lily, zapewniła, że ​​talent jej córki jest oczywisty. „Zawsze wiedziałam, że Amelia jest bardzo utalentowana, a teraz wie o tym cały świat” – powiedziała Lilia, która przebywa w stolicy Ukrainy.

„Wtedy to właśnie do nas dotarło. Film Amelii pokazał, jakie warunki muszą znosić dzieci z powodu Putina” – powiedziała.

Zdjęcia w mediach społecznościowych / Amelia

Zdjęcia w mediach społecznościowych / Amelia

Lilia opowiedziała, jak gdy tylko wybuchła wojna, ona i jej mąż Roman schronili się w bunkrze z Amelią i ich synem Miszą.

„Zatrzymaliśmy się tam przez cały tydzień i nie mieliśmy dość jedzenia. Dzieci się bały. Ale film pokazuje, że świat jest zjednoczony, On jest z nami i to daje nam nadzieję”.

Opowiedziała też moment, w którym Amelia zaśpiewała „Let it go” i wszyscy ukrywający się w bunkrze zamilkli.

Zdjęcie w mediach społecznościowych / Rodzina Amel

Zdjęcie w mediach społecznościowych / Rodzina Amel

„Rozmawiała z kobietą i przyznała, że ​​lubi śpiewać, więc ta pani ją dodawała. Nawet dzieci przestały płakać, kiedy śpiewała…” wspomina Lilia.

Mówiąc o tym, że jej Amelia i jej brat są obecnie w Polsce, Lilia powiedziała, że ​​„bardzo smutno było jej żegnać się ze swoimi dziećmi, ale była to najlepsza decyzja, aby upewnić się, że są bezpieczne”.

„Myślę, że Kyjiv powstanie, a my wygramy. Za wszelką cenę? Ile dzieci musi umrzeć? Dzieci powinny być wolne, szczęśliwe, powinny grać i śpiewać piosenki z „Krainy lodu”, ale Putin kazał im przeżyć horror w podziemiu bunkry – dodała.

15 minut wspomina, że ​​teledysk Amelii „Let it go” roztopił wiele serc. Uwagę na nagranie zwróciła również oryginalna Elsa, aktorka, która grała postać w filmie „Kraina lodu”, Idina Menzel.

„Widzimy cię” – napisał Menzel na Twitterze. „Naprawdę, naprawdę cię widzimy”. Obok wiadomości aktorka dodała symbole błękitu i żółci, czyli barwy ukraińskiej flagi.

Nagranie, w którym Amelia śpiewa słynną zabawę Disneya z 2013 roku ze słowami takimi jak „Niech szaleje burza / Zimno nigdy mnie nie dokuczało”, Marta Smekhova, również ukrywająca się w kryjówce, upubliczniła. Kobieta sfilmowała zaimprowizowany występ dziewczyny i udostępniła go online dzięki uprzejmości matki Amelii.

Brinley Hamptone

„Myśliciel. Miłośnik piwa. Miłośnik telewizji. Zombie geek. Żywności ninja. Nieprzejednany gracz. Analityk.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.